Dokumentární film Nic se neodpouští

úterý, 06 březen 2018 00:00

• KDY: 6. března 2018 (úterý), 9:15 hod, odchod ze školy po 1. vyučovací hodině, návrat do školy v průběhu 5. vyučovací hodiny,
• CO: Dokumentární film Nic se neodpouští, 
• KDO: třída A2A a A2B,
• KDE: KINO Světozor – velký sál, Vodičkova 41, Praha 1,
• S KÝM: Mgr. Šárka Stehlíková Jaroslava Jobková

• KDY: 28.2.2018 (středa), sraz v 8:00 na Letenském náměstí, rozchod po ukončení akce,
• CO: Obvodní kolo olympiády v anglickém jazyce, 
• KDO: Lukáš Karnet A3B a Petr Neckař A3B,
• KDE: Gymnázium Nad Štolou,
• S KÝM: MgA. Šafránková, odpovědnost za žáky v průběhu akce přebírá pořádající škola.

Výběrový zájezd do Severních Dolomit

středa, 28 únor 2018 00:00

• KDY: 28.2. – 6.3. 2018,
• CO: výběrový zájezd do Severních Dolomit,  
• S KÝM: Mgr. Milena Remešová, Michaela Remešová

• KDY: 26.2.2018 (pondělí), 7. a 8. vyučovací hodina,
• CO: Přednáška POLICIE ČR (drogy, kyberšikana), 
• KDO: třída A2D,
• KDE: Aula,
• S KÝM: Ing. Špačková

TEP FACTOR

čtvrtek, 08 únor 2018 00:00

• KDY: 8.2.2018 (čtvrtek), sraz v 7:40 na Smíchově, zastávka autobusu č. 360, odjezd v 7:50, příjezd cca ve 14:00 zpět na Smíchov, rozchod po ukončení akce,
• CO: TEP FACTOR, 
• KDO: vybraní žáci tříd 3. a 4. ročníku,
• KDE: Chotilsko u Slap, Kč 375,-,
• S KÝM: Michaela Remešová, Mgr. Čepelák, Bc. Smoček

• KDY:  1.2.2018 (čtvrtek),  5. a 6. vyučovací hodinu,
• CO:  Přednáška POLICIE ČR (drogy, kyberšikana),
• KDO: třída S1,
• KDE: AULA,
• S KÝM: Mgr. Svobodová, J. Jobková, Ing. Štěpán, Ph.D.

• KDY:  1.2.2018 (čtvrtek), 7. a 8. vyučovací hodinu,
• CO:  Přednáška POLICIE ČR (drogy, kyberšikana),
• KDO: třída A2A,
• KDE: AULA,
• S KÝM: Michaela Remešová, Mgr. Saulich

Představení 1984 (George Orwell)

čtvrtek, 01 únor 2018 00:00

• KDY:  1.2.2018 (čtvrtek), od 10:00, odchod ze školy v 9:00, návrat na 7. vyučovací hodinu,
• CO: představení 1984 (George Orwell), 
• KDO: třídy A3A, A4A, A4B a A4C, A3C
• KDE: Divadlo D21,
• S KÝM: Mgr. Chaloupka, Ing. Vysloužilová, Mgr. Svobodová

• KDY:  31.1.2018 (středa), 9:00-12:00, 
• CO: FINANČNÍ GRAMOTNOST 2. díl, Kariérní růst a investice
• KDO: třída A4A, A4B, A4C, 
• KDE: AULA,
• S KÝM: Michaela Remešová, Mgr. Čepelák, Ing. Vysloužilová, MgA. Šafránková, Mgr. Chaloupka, Mgr. Horáková

• KDY:  30.1.2018 (úterý), odchod od školy v 7:45, rozchod po ukončení akce,
• CO: okresní kolo olympiády v českém jazyce, 
• KDO: Tereza Doležalová A1C, Romana Šarayová A2B, Barbora Hlaváčková A3A, Matěj Kubíček A3C, Jakub Mareš A4C,
• KDE: DDM Praha 7,
• S KÝM: Mgr. Věra Svobodová