Divadelní představení v německém jazyce

V pondělí 9. 4. 2018 se němčináři ze třetích ročníků a vybraní žáci z A2C zúčastnili divadelního představení v německém jazyce, které se uskutečnilo v Salesiánském divadle a bylo určeno studentům středních škol.

Jednalo se o tzv. divadelně ilustrované vyprávění „Der Turm“ na motivy dvou pohádek bratří Grimmů. Příběhy divadelně ztvárnila skupina Domino Theater  ve spolupráci s německým profesionálním hercem z Norimberka Jörgem R. Hundsdorferem. Díky tomu, že mluvený text v podání rodilého mluvčího je jevištně propojen s pohyby herců a s velice zdařilým scénickým provedením, mohli diváci snadněji pochopit obsah děje, který se před nimi na jevišti odehrává.

Představení se účastníkům líbilo a hodnotili ho jako velice povedené, zajímavé, přínosné a motivující k dalšímu studiu němčiny.

Povinně zveřejňované údaje