Předmětové komise

Předmětové komise pro školní rok 2017/2018

Český jazyk a společenské vědy

  • Předměty: CJL, DEJ, SPV, MOD, PRA
  • Vyučující: Mgr. Tomáš Chaloupka, Michaela Remešová, Mgr. Igor Mora, Mgr. Hana Lišková, Mgr. Josef Zemek, Ing. Mgr. Jana Žáčková
  • Předsedkyně: Mgr. Věra Svobodová
  • Studijní materiály

Garanti jednotlivých předmětů: CJL - Mgr. Tomáš Chaloupka, DEJ a MOD - Mgr. Věra Svobodová, SPV - Mgr. Josef Zemek, PRA - Michaela Remešová

Cizí jazyky

  • Předměty: ANJ, AKV, NEJ, SPJ, RUJ
  • Vyučující: Mgr. Jana Kösslerová, Mgr. Jana Glaserová, Mgr. Tomáš Copko, Mgr. Silvie Cvingerová, MgA. Lenka Šafránková, Bc. Kateřina Bezdíčková, Mgr. Michaela Mazouchová, Terry María Magaly
  • Předsedkyně: Mgr. Jana Machová
  • Studijní materiály

Garanti jednotlivých předmětů: ANJ - Mgr. Jana Machová, NEJ - Mgr. Jana Kösslerová, RUJ - Bc. Kateřina Bezdíčková, SPJ - Mgr. Silvie Cvingerová

Odborné ekonomické předměty

  • Předměty: EKO, STA, MAM, ESTA, UP, HV, SF
  • Vyučující: Mgr. Dagmar Kulhánková, Ing. Dagmar Machová, Mgr. Remešová Milena, Bc. Marcela Sládková, Ing. Ludmila Špačková, Ing. Michaela Hodžová, Ing. Miroslav Erben, Bc. Petr Smoček
  • Předsedkyně: Ing. Miloslava Lichterová
  • Studijní materiály

Garanti jednotlivých předmětů: EKO a SF - Ing. Miloslava Lichterová, UP - Bc. Marcela Sládková, ESTA, MAM a HV- Ing. Dagmar Machová, 

Účetnictví

  • Předměty: UCE, UCS
  • Vyučující: Ing. Ludmila Špačková, Ing. Michaela Hodžová, Ing. Miroslav Erben, Ing. Miloslava Lichterová
  • Předsedkyně: Ing. Hana Vysloužilová
  • Studijní materiály

Přírodní vědy 

  • Předměty: HOZ, PV, CR, MAT, MCV
  • Vyučující: Mgr. Jiří Kutěj, Mgr. Pavel Bureš, Ing. Vladimír Štěpán, Ph.D, Mgr. Dagmar Horáková, Mgr. Jana Vrhelová, Mgr. Eliška Voráčková
  • Předsedkyně: Ing. Dagmar Machová
  • Studijní materiály

Garanti jednotlivých předmětů: HOZ - Mgr. Jiří Kutěj, PV pro 1. ročník - Ing. Vladimír Štěpán, PV pro 2. ročník - Mgr. Dagmar Horáková, MAT a MCT - Mgr. Jana Vrhelová

Grafické předměty

  • Předměty: INT, PEK
  • Vyučující: Mgr. Dagmar Kulhánková, Mgr. Zdeněk Saulich, Jaroslava Jobková, Ing. Vladimír Štěpán, Ph.D, Bc. Marcela Sládková
  • Předseda: Mgr. Igor Mora
  • Studijní materiály

Garanti jednotlivých předmětů: PEK - Jaroslava Jobková, INT - Mgr. Igor Mora

Tělesná výchova

  • Předměty: TED, TEH
  • Vyučující: Mgr. Jiří Kutěj, Mgr. Marek Čepelák, Bc. Petr Smoček
  • Předsedkyně: Mgr. Eliška Voráčková
  • Studijní materiály

Adresa, telefon a e-mail

Obchodní akademie Holešovice
Jablonského 3/333
170 00  Praha 7
Tel.: 266 710 914
E-mail: info@oaholesovice.cz 

Zřizovatel školy