„3x ÜBER DIE LIEBE ( 3x O LÁSCE)“ - Německé divadlo 20.10.2017

V pátek 20.10.2017 se němčináři ze tříd A3A a A3C zúčastnili divadelního představení v německém jazyce, kteté se uskutečnilo v Salesiánském divadle v rámci oslav Evropského dne jazyků a bylo určeno studentům středních škol.

Jednalo se o tzv. divadelně ilustrované vyprávění "3x ÜBER DIE LIEBE (3x O LÁSCE)" na motivy tří pohádek Hanse Christiana Andersena. Příběhy divadelně ztvárnila skupina Domino Theater ve spolupráci s německým profesionálním hercem z Berlína Maxem Mauerem. Díky tomu, že mluvený text v podání rodilého mluvčího je jevištně propojen s pohyby herců a s velice zdařilým scénickým provedením, mohli diváci snadněji pochopit obsah děje, který se před nimi na jevišti odehrává.

Představení se účastníkům líbilo a hodnotili ho jako velice povedené, zajímavé, přínosné a motivující k dalšímu studiu němčiny.

Povinně zveřejňované údaje